Úvodní strana  »  O nás  »  Kariéra  »  Automobilový technik pro oblast hloubkové analýzy dopravních nehod

Automobilový technik pro oblast hloubkové analýzy dopravních nehod

  • analýza dopravních nehod z hlediska automobilové techniky
  • tvorba simulace nehodového děje v SW VirtualCrash 3
  • práce na projektech v nepravidelném provozu, dvanáctihodinové směny (denní i noční, 2 víkendy v měsíci)
  • práce v terénu na místech dopravních nehod i v kanceláři
  • práce ve stabilním týmu specialistů

Náplň práce:

Požadavky:

  • VŠ vzdělání technického směru (magisterské studium), nejlépe strojní zaměření konstrukce vozidel, soudní Inženýrství
  • pozice vhodná i pro absolventa (praxe výhodou)
  • práce na PC – MS Office
  • anglický jazyk

Výhodou:

  • znalost problematiky analýzy dopravních nehod
  • software VirtualCrash

Nabízíme:

  • příjemné pracovní prostředí
  • práce na HPP
  • firemní benefity
  • nástup možný ihned

Pokud neobdržíte zpětnou vazbu na Váš životopis do tří týdnů od jeho odeslání, nepostoupili jste ve výběrovém řízení do dalšího kola.

Kontaktuje nás

Personalistka: Mgr. Jana Mazálková

životní pojištění
stáže, školení,
konference