Úvodní strana  »  O nás  »  Kariéra  »  Dopravní inženýr pro oblast hloubkové analýzy dopravních nehod

Dopravní inženýr pro oblast hloubkové analýzy dopravních nehod

  • analýza dopravních nehod z hlediska dopravní infrastruktury
  • práce v programu Virtual Crash
  • práce na projektech v nepravidelném provozu, dvanáctihodinové směny (denní i noční, 2 víkendy v měsíci)
  • práce v terénu na místech dopravních nehod i v kanceláři
  • řešení problematiky dopravně-bezpečnostního posouzení míst dopravních nehod

Náplň práce:

Požadavky:

  • VŠ vzdělání technického směru (magisterské studium), nejlépe dopravní inženýrství/stavební inženýrství - dopravní stavby
  • pozice vhodná i pro absolventa (praxe výhodou)
  • zodpovědnost, samostatnost, schopnost práce v týmu, dobré komunikační schopnosti, kreativita,
  • zájem o práci v oblasti výzkumu a vývoje se zaměřením na dopravu,
  • znalost anglického jazyka, další jazyk výhodou,
  • řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič),
  • práce na PC – MS Office

Výhodou:

  • znalost problematiky analýzy dopravních nehod
  • software Virtual Crash 3 / PC Crash
  • statistický SW (např. SPSS)

Nabízíme:

  • příjemné pracovní prostředí
  • možnost zajímavého finanční ohodnocení,
  • 5 týdnů dovolené,
  • dotované závodní stravování,
  • sociální fond (příspěvek na důchodové pojištění, životní pojištění apod.),
  • různorodá práce,
  • možnost sebevzdělávání (školení, vzdělávací kurzy, apod.)
  • stabilní zázemí v moderním prostředí,
  • mladý kolektiv
  • nástup možný ihned

Pokud neobdržíte zpětnou vazbu na Váš životopis do tří týdnů od jeho odeslání, nepostoupili jste ve výběrovém řízení do dalšího kola.

Kontaktuje nás

Personalistka: Jana Mazálková

životní pojištění
stáže, školení,
konference