Úvodní strana  »  O nás  »  Kariéra  »  Ekonomický/á asistent/ka útvaru

Ekonomický/á asistent/ka útvaru

Náplň práce:

  • příprava podkladů k realizovaným projektům
  • kontrola a přebírání výsledků od odborných divizí a účtárny
  • kompletace ekonomických a účetních podkladů pro zprávy projektů
  • kontrola rozpočtů projektů s mezidivizním přesahem
  • roční rozplánování a kontrola čerpání projektů
  • ekonomika připravovaných průřezových projektů

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ
  • praktické zkušenosti s vedením účetnictví a ekonomikou projektů
  • alespoň základní zkušenosti s účtováním dotačních projektů
  • preciznost, zodpovědnost
  • alespoň základní znalost angličtiny

Nástup: co nejdříve

Pracovní poměr: plný pracovní úvazek

Nabízíme:

  • zajímavou práci v perspektivní společnosti
  • dobré pracovní zázemí
  • uplatnění a rozvoj znalostí a dovedností
  • možnost dalšího vzdělávání

Kontaktuje nás

Personalistka: Mgr. Jana Mazálková
E-mail: jana.mazalkova@cdv.cz
Telefon: 541 641 766, 601 351 300

životní pojištění
stáže, školení,
konference