Úvodní strana  »  O nás  »  Kariéra  »  Mzdová/ý účetní – Personalista/tka

Mzdová/ý účetní – Personalista/tka

  • zabezpečuje nástupní/výstupní dokumentaci zaměstnanců, zadání do firemního systému, měsíční zpracování mezd (200 zaměstnanců),
  • zodpovídá za vedení dokumentace zaměstnanců, komunikaci s úřady a institucemi (ZP,SP,FÚ,ÚP)
  • zpracovává statické výkazy
  • sledování legislativních změn týkající se mzdové problematiky
  • komunikace se státními institucemi
  • spolupráce v účetním oddělením a ostatními členy týmu

Náplň práce:

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe na pozici mzdové účetní min. 3 roky – podmínkou
  • znalost mzdových předpisů, daňových zákonů, sociálního a zdravotního pojištění
  • znalost zákoníku práce
  • smysl pro detail, pečlivost, spolehlivost
  • uživatelská gramotnost MS Office

Nabízíme:

  • příjemné pracovní prostředí
  • práce na HPP
  • pravidelná školení k výkonu pracovní pozice
  • možnost dalšího odborného i profesního růstu
  • firemní benefity

Předpokládaný nástup: dle dohody

Pracoviště: Brno

Životopisy zasílejte mailem na adresu: vlasta.stankovova@cdv.cz

Kontaktuje nás

Personalistka: Vlasta Stankovová
E-mail: vlasta.stankovova@cdv.cz

životní pojištění
stáže, školení,
konference