Úvodní strana  »  O nás  »  Kariéra  »  Koordinátor/ka veřejných zakázek

Koordinátor/ka veřejných zakázek

Do našeho týmu hledáme aktivního kolegu nebo kolegyni na pozici koordinátor/ka veřejných zakázek. Nabízíme možnost seberealizace, osobního růstu a tvůrčí spolupráce v moderním prostředí výzkumné organizace.

  Pozice vhodná pro absolventy    Brno

Jaké na Vás máme požadavky:

  • Vysokoškolské vzdělání,
  • orientace v zákoně č. 134/2016 Sb. o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů,
  • zkušenost s realizací celého procesu přípravy nabídek do veřejných zakázek z pozice dodavatele,
  • aktivní znalost anglického jazyka minimálně na úrovni B1 (znalost dalších jazyků výhodou),
  • zodpovědný přístup, preciznost a flexibilita,
  • uživatelská znalost MS Office (Word a Excel),
  • řidičský průkaz skupiny B výhodou.

Jaká bude Vaše náplň práce:

  • Zpracování přijatých výzev a poptávek k podání nabídek,
  • komplexní příprava podkladů a podávání nabídek do veřejných zakázek v České republice i v zahraničí,
  • zajišťování administrativní agendy cenových nabídek,
  • spolupráce a komunikace s partnery, zadavateli i výzkumnými pracovníky CDV,
  • evidence a archivace zakázek,
  • administrativní podpora,
  • typ pracovního poměru: práce na plný úvazek.

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám:

  • Strukturovaný životopis s přiloženou kopií dokladu o vzdělání,
  • motivační dopis.

Nástup je možný ihned nebo dle dohody. Nabízená pozice je vhodná i pro absolventy a také pro osoby s hendikepem pohybového aparátu.

Ke svému životopisu nám přidejte také motivační dopis, abychom se dozvěděli, proč se chcete této práci věnovat.

Budeme se na Vás těšit!

HR benefity

Benefity pro naše zaměstnance

pružná pracovní doba
(10:00 - 14:00 pevná část)
5 týdnů
dovolené
penzijní pojištění
životní pojištění
vzdělávání
(stáže, školení, konference)

stravenkový paušál
(máme i jídelnu)
Multisport karta
(100% placená)
zvýhodněné
mobilní tarify
možnost zkráceného
úvazku

Kontaktuje nás

Personalistka: Jana Mazálková
E-mail: jana.mazalkova@cdv.cz
Telefon: 541 641 766