Úvodní strana  »  O nás  »  Kariéra  »  Programátor pro zpracování výstupů dopravních projektů

Tato pracovní nabídka již není aktivní. Můžete si však prohlédnout pracovní pozice, které aktuálně obsazujeme.

Programátor pro zpracování výstupů dopravních projektů

Zavedený tým výzkumných pracovníků Centra dopravního výzkumu, v. v. i. hledá programátora/kolegu pro zpracování a zobrazování logických procesů.

Co vás čeká

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • zkušenosti v oblasti IT
  • znalost PHP, MySQL, JavaScript, AJAX, HTML, CSS
  • Import/export dat, Databázové systémy

Co od Vás očekáváme

  • aktivní přístup a iniciativu
  • ochotu podílet se na vývoji výzkumných projektů

Výhodou bude, pokud budete mít:

  • zkušenosti s informačními systémy (intranety)
  • reference z oblasti tvorby webových aplikací/stránek
  • znalost frameworků (Nette, Doctrine, Ruby on Rails)
  • znalost javascriptových frameworků (jQuery, AngularJS)
  • znalost CoffeeScript

Co vám můžeme nabídnout

  • práci v malém týmu výzkumné organizace
  • školení a vzdělávací kurzy
  • mladý kolektiv, vstřícný přístup, firemní akce
  • plovoucí pracovní doba (po dohodě možnost práce z domova)
  • práce v Brně na plný úvazek

Pokud se Vám neozveme do tří týdnů, nepostoupili jste do dalšího kola výběrového řízení.

Ke svému životopisu nám přidejte také motivační dopis, abychom se dozvěděli, proč se chcete této práci věnovat.

Budeme se na Vás těšit!

Kontaktuje nás

Personalistka: Jana Mazálková
E-mail: jana.mazalkova@cdv.cz
Telefon: 541 641 766

Benefity pro naše zaměstnance
HR benefity

pružná pracovní doba
(10:00 - 14:00 pevná část)
5 týdnů
dovolené
penzijní pojištění
životní pojištění
stáže, školení,
konference

stravenkový paušál
(máme i jídelnu)
Multisport karta
zvýhodněné
mobilní tarify
příspěvek na volnočasové
aktivity