Úvodní strana  »  O nás  »  Kariéra  »  Programátor pro zpracování výstupů dopravních projektů

Programátor pro zpracování výstupů dopravních projektů

Co vás čeká

Zavedený tým výzkumných pracovníků Centra dopravního výzkumu, v. v. i. hledá programátora/kolegu pro zpracování a zobrazování logických procesů.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • zkušenosti v oblasti IT
  • znalost PHP, MySQL, JavaScript, AJAX, HTML, CSS
  • Import/export dat, Databázové systémy

Co od Vás očekáváme

  • aktivní přístup a iniciativu
  • ochotu podílet se na vývoji výzkumných projektů

Výhodou bude, pokud budete mít:

  • zkušenosti s informačními systémy (intranety)
  • reference z oblasti tvorby webových aplikací/stránek
  • znalost frameworků (Nette, Doctrine, Ruby on Rails)
  • znalost javascriptových frameworků (jQuery, AngularJS)
  • znalost CoffeeScript

Co vám můžeme nabídnout

  • práci v malém týmu výzkumné organizace
  • školení a vzdělávací kurzy
  • mladý kolektiv, vstřícný přístup, firemní akce
  • plovoucí pracovní doba (po dohodě možnost práce z domova)
  • práce v Brně na plný úvazek

Pokud se Vám neozveme do tří týdnů, nepostoupili jste do dalšího kola výběrového řízení.

Kontakt: Jana Mazálková
E-mail: jana.mazalkova@cdv.cz
Telefon: 541 641 766