Úvodní strana  »  O nás  »  Kariéra  »  Programátor výzkumného simulátoru pro autonomní řízení

Programátor výzkumného simulátoru pro autonomní řízení

Máte zájem podílet se na programování a výzkumu asistenčních systémů řidiče a autonomních vozidel? V naší instituci testujeme první autonomní minibus v ČR a Vaše práce tak může mít dopad na budoucnost autonomní dopravy. Pokud budete mít zájem, můžete se rozvíjet i směrem spolupráce na vývoji autonomních aut s našimi partnery.

 Brno

Co Vás čeká za práci?

  • Budete zodpovídat za chod špičkového simulátoru/trenažéru určeného pro výzkum autonomních vozidel, asistenčních systémů řidiče a chování řidičů,
  • těšit se můžete na práci se simulačními nástroji jako CARLA, BeamNG.tech nebo AVSimulation SCANeR a dalšími.

Znalosti a schopnosti, se kterými u nás máte dveře otevřené:

  • Ovládáte programovací jazyky, nejlépe Python, případně C++,
  • rádi vytváříte aplikace,
  • na GitHubu jste jako doma,
  • dokážete srozumitelně vysvětlit svoji práci i lidem mimo svůj obor.

Potěší nás, když budete mít navíc:

  • Zájem o dopravu, dopravní prostředky a výzkum,
  • ochotu spolupracovat s dalšími profesemi, jako jsou strojní inženýři, psychologové či třeba matematikové - dokážete vyslechnout jejich potřeby a převést je do formy programů,
  • zkušenost s hardwarem a jeho správou (např. s VR setem),
  • v minulosti jste publikoval/a výsledky své práce,
  • zkušenost se zpracováním dat,
  • pozitivní přístup k občasné manuální práci spojené s uživatelskou údržbou simulátoru/trenažéru.

Ke svému životopisu nám přidejte také motivační dopis, abychom se dozvěděli, proč se chcete této práci věnovat.

Budeme se na Vás těšit!

Kontaktuje nás

Personalistka: Jana Mazálková
E-mail: jana.mazalkova@cdv.cz
Telefon: 541 641 766

Benefity pro naše zaměstnance
HR benefity

pružná pracovní doba
(10:00 - 14:00 pevná část)
5 týdnů
dovolené
penzijní pojištění
životní pojištění
stáže, školení, konference
jazykové kurzy

stravenkový paušál
(máme i jídelnu)
Multisport karta
(100% placená)
zvýhodněné
mobilní tarify
příspěvek na volnočasové
aktivity