Úvodní strana  »  O nás  »  Kariéra  »  Ředitel výzkumu a vývoje

Tato pracovní nabídka již není aktivní. Můžete si však prohlédnout pracovní pozice, které aktuálně obsazujeme.

Ředitel výzkumu a vývoje

  • Vysokoškolské vzdělání doktorského stupně
  • řídící a organizační schopnosti
  • zkušenost s vedením týmu alespoň 3 roky
  • zkušenost s vedením/oponováním výzkumných projektů
  • aktivní znalost anglického jazyka, popř. dalších jazyků
  • schopnost veřejného vystupování a prezentace
  • řidičský průkaz skupiny B

Požadujeme

Náplň práce

  • řízení a organizace činností na útvaru výzkumu a vývoje
  • sledování trendů v dané oblasti vývoje a definování nových směrů
  • spolupráce na stanovení strategických cílů organizace
  • spolupráce s ostatními divizemi/útvary organizace
  • vedení a motivace výzkumníků k nacházení inovací a kreativních řešení
  • sdílení a uchovávání informací a know-how
  • spolupráce se zahraničními subjekty a vysokými školami
  • spolupráce na tvorbě strategických cílů organizace
  • metodické vedení výzkumu

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • stravování v místě pracoviště
  • podporu dalšího sebevzdělávání
  • pracovní stáže v zahraničí
  • možnost účasti na konferencích po celém světě
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • příspěvek na volnočasové aktivity
  • Multisport kartu (vstupy na vybraná sportoviště a wellness zdarma)

Uchazeč přiloží

  • strukturovaný životopis s přiloženou kopií dokladu o vzdělání
  • motivační dopis na A4
  • přehled publikační činnosti
  • kopie dokladů prokazujících dosažení další specializace či oprávnění, např. bezpečnostní audit dle zák. 13/1997 §18 odborné způsobilosti a vyhláška 104/1997 §38b zkouška k prokázání odborné způsobilosti auditorů pozemních komunikací
  • výpis z Rejstříku trestů ne starší 3 měsíců
  • čestné prohlášení podle §17, odst. 4) zákona č. 341/2005 Sb. o výzkumných institucích.

Pokud se Vám neozveme do tří týdnů, nepostoupili jste do dalšího kola výběrového řízení.

Kontaktuje nás

Personalistka: Jana Mazálková

životní pojištění
stáže, školení,
konference