Úvodní strana  »  O nás  »  Kariéra  »  Výzkumný pracovník v oblasti silniční, integrované a kombinované dopravy

Výzkumný pracovník v oblasti silniční, integrované a kombinované dopravy

Centrum dopravního výzkumu, v. v. i. hledá uchazeče na pozici výzkumného pracovníka v oblasti silniční, integrované a kombinované dopravy.

Co vás čeká?

Možnost podílet se v rámci Oblasti silniční, integrované a kombinované dopravy na řešení mezinárodních projektů aplikovaného a experimentálního výzkumu zaměřených na problematiku

  • silniční dopravy z hlediska řešení koncepce dalšího vývoje nákladní dopravy
  • začlenění silniční dopravy do přepravního řetězce (návaznost na ostatní druhy dopravy)
  • podnikání v silniční dopravě a požadavky kladené na dopravce a řidiče
  • sociálních podmínek profesionálních řidičů, včetně kontroly jejich dodržování
  • vysokorychlostního a nízkorychlostního kontrolního vážení vozidel

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • vysokoškolské vzdělání technického nebo dopravního směru
  • základní orientaci v problematice přepravního procesu z hlediska lidského faktoru, dopravních prostředků a technologie
  • znalost anglického jazyka na úrovni B2
  • schopnost pracovat s právními předpisy s důrazem na jejich aplikaci do praxe
  • schopnost prezentace dosažených výsledků na veřejnosti (semináře, konference, sdělovací prostředky)

Výhodou bude, pokud budete mít:

  • znalost práce s programy MS Word, Excel
  • řidičské oprávnění skupiny B

Co vám můžeme nabídnout:

    práci ve stabilizovaném kolektivu zkušených výzkumných pracovníků
  • možnost prakticky se podílet na řešení problémů silniční dopravy
  • možnost dalšího vzdělávání (školení, vzdělávací kurzy, konference, stáže)
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění, příspěvek na kulturní a sportovní akce;
  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené;
  • stravování v budově pracoviště;

Pozice je vhodná i pro absolventy.
Pokud se Vám neozveme do tří týdnů, nepostoupili jste do dalšího kola výběrového řízení.

Kontakt: Jana Mazálková
E-mail: jana.mazalkova@cdv.cz
Telefon: 541 641 766