Úvodní strana  »  O nás  »  Kariéra  »  Výzkumný pracovník v oblasti silniční, integrované a kombinované dopravy

Výzkumný pracovník v oblasti silniční, integrované a kombinované dopravy

Co vás čeká?

Možnost podílet se v rámci Oblasti silniční, integrované a kombinované dopravy na řešení projektů aplikovaného a experimentálního výzkumu zaměřených na problematiku:

  1. koncepčního charakteru
    • silniční dopravy z hlediska řešení koncepce dalšího vývoje nákladní dopravy;
    • začlenění silniční dopravy do přepravního řetězce (návaznost na ostatní druhy dopravy);
    • rozpracování a aplikaci evropských a národních předpisů;
  2. speciálně zaměřenou na
    • podnikání v silniční dopravě a požadavky kladené na dopravce a řidiče;
    • sociální podmínky profesionálních řidičů, včetně kontroly jejich dodržování;
    • vysokorychlostního a nízkorychlostního kontrolního vážení vozidel;

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • vysokoškolské vzdělání technického nebo dopravního směru;
  • základní orientaci v problematice přepravního procesu z hlediska lidského faktoru, dopravních prostředků a technologie;
  • znalost anglického jazyka na úrovni B2;
  • schopnost pracovat s právními předpisy s důrazem na jejich aplikaci do praxe;
  • schopnost prezentace dosažených výsledků na veřejnosti (semináře, konference, sdělovací prostředky);

Výhodou bude:

  • znalost německého jazyka;
  • znalost práce s programy MS Word, Excel a schopnost využívat i nestandardní programy (TachoScan, TAGRA atd.).
  • řidičské oprávnění skupiny B, případně i C;

Co vám můžeme nabídnout:

    práci ve stabilizovaném kolektivu zkušených výzkumných pracovníků;
  • možnost prakticky se podílet na řešení problémů silniční dopravy;
  • možnost dalšího vzdělávání (školení, vzdělávací kurzy);
  • zahraniční pracovní cesty (školení, workshopy, konference, stáže);
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění, příspěvek na kulturní a sportovní akce;
  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené;
  • stravování v budově pracoviště;

Pokud se Vám neozveme do tří týdnů, nepostoupili jste do dalšího kola výběrového řízení.

Kontakt: Jana Mazálková
E-mail: jana.mazalkova@cdv.cz
Telefon: 541 641 766