Úvodní strana  »  Akce  »  Konference Chytrá řešení zvyšují kvalitu života 2020


Konference Chytrá řešení zvyšují kvalitu života 2020 - úvodní fotka


Centrum dopravního výzkumu ve spolupráci s Industry Clustrem 4.0 pořádá již třetí ročník konference Chytrá řešení zvyšují kvalitu života zaměřenou na zavedení chytrých technologií ve městech.

Přednášky předchozích ročníků jsme věnovali praktickému využití Smart technologií se zaměřením na potřeby primátorů, starostů a odborných pracovníků. Dozvěděli se, jak téma Smart City uchopit na místní úrovni, kde začít, jaké jsou předpoklady komplexního přístupu k řešení mobility, jak vypadá promyšlený plán udržitelné mobility, co jsou BIG DATA a jaký mají vliv na strategické plánování a investice města, jak využít chytré technologie pro plánování nízkouhlíkové mobility a další.

Letos Vám přineseme přednášky zaměřené na:

  • zpracování místních strategií bezpečnosti silničního provozu pro města a obce,
  • diagnostiku vozovek před započetím její opravy nebo rekonstrukce,
  • digitalizaci vodního hospodářství (Voda4.0),
  • inteligentní energetický management (Energetika 4.0),
  • a další.

Hromadným akcím letošní rok nepřeje, a tak pro Vás konferenci uspořádáme online formou. Přístup k ní získáte po předchozí registraci zdarma. Na email uvedený v registraci Vám v den konference zašleme odkaz pro stažení všech prezetací.

Nepřijdete ani o exkurzi našeho výzkumného zázemí. Připravili jsme pro Vás virtuální prohlídku odborných laboratoří CDV.Registrace

Registrací souhlasíte se zpracováním osobních údajů / Data Processing Agreement. Na zadaný e-mail přijde potvrzení o registraci a všechny důležité informace pro účastníky konference.
Při hromadné registraci vyplňte, prosím, za každého účastníka zvlášť.