Úvodní strana  »  O nás  »  Kariéra  »  Ředitel/ka útvaru výzkumu a vývoje

Ředitel/ka útvaru výzkumu a vývoje

Do našeho týmu hledáme aktivního kolegu nebo kolegyni na pozici ředitele/ředitelky útvaru výzkumu a vývoje. Nabízíme možnost seberealizace, osobního růstu a tvůrčí spolupráce v moderním prostředí výzkumné organizace.

 Brno

Co Vás čeká za práci?

  • Řízení a organizace činností na útvaru výzkumu a vývoje,
  • sledování trendů v dané oblasti vývoje a definování nových směrů,
  • spolupráce na stanovení strategických cílů organizace,
  • vedení a motivace výzkumníků k nacházení inovací a kreativních řešení,
  • sdílení a uchovávání informací a know-how,
  • spolupráce se zahraničními subjekty a vysokými školami,
  • metodické vedení výzkumu.

Znalosti a schopnosti, se kterými u nás máte dveře otevřené:

  • Vysokoškolské vzdělání (ideálně doktorského stupně),
  • řídící a organizační schopnosti, zkušenost s vedením týmu,
  • zkušenost s projektovým řízením (realizace, vedení a oponováním výzkumných projektů),
  • aktivní znalost anglického jazyka minimálně na úrovni B2 (znalost dalších jazyků výhodou),
  • schopnost veřejného vystupování a prezentace,
  • řidičský průkaz skupiny B.

Pozice je vhodná i pro osoby s hendikepem pohybového aparátu.

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svému životopisu nám přidejte také motivační dopis, abychom se dozvěděli, proč se chcete této práci věnovat, a také přehled Vaší publikační činnosti.

Kontaktuje nás

Personalistka: Jana Mazálková

životní pojištění
stáže, školení,
konference