Úvodní strana  »  O nás  »  Kariéra

Nabídka pracovních míst

Výzkumník/ce pro autonomní vozidla

V průběhu posledních let dochází k nárůstu aktivit na poli vývoje takzvaných autonomních vozidel. Je Vám toto téma blízké? Pak čtěte dál. Nabízíme Vám jedinečnou možnost se podílet na výzkumu obnášejícím testování a pilotní nasazení autonomních vozidel v České republice.

Javascript programátor/ka

Posilujeme IT tým a hledáme kolegu na pozici programátora webových aplikací. Naši vývojáři pracují na novém firemním intranetu, který je pro nás všechny v instituci skvělým pomocníkem pro každodenní práci. Máte rád/a výzvy? Naši IT ano, přidáte se? :)

Webmaster / junior PHP programátor/ka

Do malého týmu IT vývojářů hledáme další posilu. Na naší instituci totiž vidíme dopravu jinak! Možná hledáme právě Vás, abyste nám pomáhal/a zviditelňovat výsledky práce našich výzkumníků a výzkumnic formou vytváření a údržby nových webů. Například takto: https://www.cistadoprava.cz/ :)

Popularizátor/ka ve výzkumu - 1/2 úvazek

Hledáme šikovného studenta nebo studentku VŠ humanitního zařazení k aktivní propagaci naší výzkumné činnosti. Jedná se o kreativní a aktivní práci na půl cesty mezi personalistikou a marketingem. Nejsme žádný „nudný výzkumák“, my totiž vidíme dopravu jinak. :)

Personalista/ka

Jsme dvě personalistky ve výzkumné instituci a hledáme do týmu další posilu. Můžete být zkušený/á nebo klidně začínající personalista/tka, či maminka na mateřské. Nejsme žádný „nudný výzkumák“, my totiž vidíme dopravu jinak. :)

Specialista/ka na produktový marketing

Máme vytvořený brand, máme unikátní produkty a služby, ale potřebujeme se více zaměřit na jejich zviditelnění – a to bude práce pro Vás. Práce to bude náročná, protože u řady věcí budeme začínat od nuly. Dáme Vám ale obrovskou svobodu tvořit a dělat si spoustu věcí po svém, i když některé procesy lze upravovat obtížně. Jsme malý tým s hlavami plnými nápadů a hledáme dalšího člena do týmu, co nám je pomůže uvádět do života.

Stavební inženýr se zaměřením na dopravu

Zabýváme se zvyšováním bezpečnosti na pozemních komunikacích z pohledu uspořádání dopravní infrastruktury a máme vliv na změny v legislativě. Provádíme audity bezpečnosti a bezpečnostní inspekce. Znáte Strategii BESIP? Jedním ze tří nápravných opatření je snížení dopravní nehodovosti a na tom pracujeme právě my. Chcete se s námi na tom podílet?