Úvodní strana  »  O nás  »  Kariéra  »  Výzkumný pracovník specializující se na hodnocení dopadů hluku

Tato pracovní nabídka již není aktivní. Můžete si však prohlédnout pracovní pozice, které aktuálně obsazujeme.

Výzkumný pracovník specializující se na hodnocení dopadů hluku

  • hodnocení dopadů hluku v rámci Plánů udržitelné městské mobility
  • zpracování hlukových studií a akčních plánů na základě hlukových modelů podle platné legislativy
  • návrh možných variantních protihlukových opatření a to včetně výpočtu externalit.
  • terénní měření hluku z dopravy

Co vás čeká?

Znalost výše uvedené problematiky bude velkou výhodou. V případě nutnosti však počítáme se zaškolením nového pracovníka.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?t

  • Přírodovědné nebo technické vysokoškolské vzdělání
  • analytické schopnosti
  • schopnost interpretace dat
  • dobrá znalost práce v prostředí MS Office
  • řidičský průkaz B (aktivní řidič)
  • aktivní znalost anglického jazyka výhodou
  • znalost práce v prostředí GIS a znalost databází výhodou
  • zkušenosti s měřením hluku výhodou
  • zájem o práci v oblasti výzkumu a vývoje se zaměřením na dopravu

Co vám můžeme nabídnout?

  • zajímavou práci ve zkušeném a stabilním kolektivu
  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování v místě pracoviště
  • možnost sebevzdělávání (školení, vzdělávací kurzy, stáže apod.)
  • kartu Multisport (vstupy na sportoviště a do wellness zdarma)

Svůj životopis spolu s motivačním dopisem a prohlášením o souhlasu s využitím osobních údajů výhradně pro potřeby výběrového řízení zasílejte na níže uvedený email. Pokud se Vám na Váš životopis neozveme do tří týdnů, nepostoupili jste do dalšího kola výběrového řízení.

Kontaktuje nás

Personalistka: Jana Mazálková

životní pojištění
stáže, školení,
konference