Úvodní strana  »  O nás  »  Kariéra  »  Dopravní technik

Tato pracovní nabídka již není aktivní. Můžete si však prohlédnout pracovní pozice, které aktuálně obsazujeme.

Dopravní technik

  • Hledáme přátelského, spolehlivého kolegu, který má kladný přístup k práci, řidičský průkaz typu B a středoškolské vzdělání v technickém oboru (VŠ – výhodou).
  • Očekáváme od tebe proaktivní přístup, samostatnost. Určitě bys měl mít znalost MS Office. K práci budeš také potřebovat alespoň částečnou znalost anglického jazyka a týmového ducha. Pracovní pozice je vhodná i pro absolventy.
  • Výhodou: základní orientace v problematice dopravních průzkumů a dopravního inženýrství, znalost PTV Vissim, znalost základních statistických postupů, zkušenosti s vedením týmu, zkušenosti s publikační činností, zkušenosti s GIS.
  • Pracovat budeš s nejmodernějšími přístroji ke sběru dat, budeš zpracovávat a následně vyhodnocovat získaná data. K této práci patří i časté cestování, při kterém můžeš získat spoustu nových zkušeností. Nabízená pracovní pozice je velmi různorodá a nudit se určitě nebudeš.

Do naší dceřiné společnosti CIMTO, s.r.o., hledáme nové kolegy na pozici dopravní technik a vedoucí dopravní technik.

Kdo jsme:

Jsme akreditovaná zkušební laboratoř se zázemím velké mateřské společnosti a více jak 45letou historií. Zabýváme se mechanickým testovaní přepravních obalů na nebezpečné věci, inspekcemi IBC nádob a zkoušením přepravního namáhání. V současné době pracujeme na rozšíření oboru podnikání také o provádění dopravních průzkumů.

Znalosti, dovednosti a pracovní náplň:

  • Očekáváme proaktivní přístup, samostatnost, znalost MS Office, znalost anglického jazyka a týmového ducha. Pracovní pozice je vhodná i pro absolventy.
  • Půjde o práci s nejmodernějšími přístroji ke sběru dat, zpracovávání a následné vyhodnocování získaných dat. K této práci patří i časté cestování, při kterém můžete získat spoustu nových zkušeností.

Co nabízíme:

  • možnost pracovat na plný nebo zkrácený úvazek, případně s pružnou pracovní dobou
  • 25 dní dovolené
  • stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, zaplacení potřebných kurzů a školení
  • zvýhodněné tarify na mobilní telefony

Místo výkonu práce: Tišnov, Brno

Pokud Vás náš popis zaujal a chcete s námi pracovat, tak nám pošlete své CV s fotografií a motivačním dopisem na email: slaninova@cimto.cz, do předmětu emailu uveďte prosím název pozice. Těšíme se na Vás.

Kontaktuje nás

Personalistka: Kateřina Slaninová
E-mail: slaninova@cimto.cz
Telefon: +420 776 189 936

životní pojištění
stáže, školení,
konference