Úvodní strana  »  O nás  »  Kariéra  »  Frontend programátor

Tato pracovní nabídka již není aktivní. Můžete si však prohlédnout pracovní pozice, které aktuálně obsazujeme.

Frontend programátor

Hledáme IT posilu do týmu, který se zabývá zvyšováním bezpečnosti na pozemních komunikacích z pohledu uspořádání dopravní infrastruktury.

 Brno

Co Vás čeká za práci?

  • Budete spolupracovat na vývoji webových portálů, informačních systémů a aplikací se zaměřením na dopravní tematiku z pohledu frontendu,
  • máte možnost se podílet na tvorbě backendu aplikací a optimalizaci procesů.

Znalosti a schopnosti, se kterými u nás máte dveře otevřené:

  • Umíte pracovat v HTML/CSS/JS/jQuery,
  • znáte Bootstrap/Tailwind nebo jiný framework,
  • znáte libovolný javascriptový frontend framework (React.js, Vue.js, Angular.js, apod.),
  • umíte pracovat v javascriptovém prostředí Node.js, a to zejména se základními balíčkovacími systémy npm/yarn,
  • umíte navrhnout responzivní aplikace, orientujete se v UX/UI,
  • máte zodpovědný přístup k práci a cit pro design.

Potěší nás, jestli máte zkušenost s:

  • Objektově orientovaným programováním,
  • backendovými frameworky (Nette, Laravel, Symfony, apod.),
  • principy fungování REST api,
  • prací s databázemi (MySQL, PosgreSQL),
  • verzovacím systémem git,
  • základy linuxu.

Ke svému životopisu nám přidejte také motivační dopis, ukázky Vaší práce ve formě webových stránek a odkaz na Váš github/gitlab, abychom se dozvěděli, proč se chcete této práci věnovat a jaké jsou Vaše dosavadní zkušenosti.

Kontaktuje nás

Personalistka: Jana Mazálková

životní pojištění
stáže, školení, konference
jazykové kurzy

Multisport karta
(100% placená)