Úvodní strana  »  O nás  »  Kariéra  »  Javascript programátor/ka

Tato pracovní nabídka již není aktivní. Můžete si však prohlédnout pracovní pozice, které aktuálně obsazujeme.

Javascript programátor/ka

Posilujeme IT tým a hledáme kolegu na pozici programátora webových aplikací. Naši vývojáři pracují na novém firemním intranetu, který je pro nás všechny v instituci skvělým pomocníkem pro každodenní práci. Máte rád/a výzvy? Naši IT ano, přidáte se? :)

 Brno

Co Vás čeká za práci?

  • Vývoj interního informačního systému (intranetu),
  • vývoj modulů, případně dalších podpůrných aplikací založených na platformě webového prohlížeče,
  • postupně se můžete dopracovat i k samostatným projektům pro naše jednotlivé výzkumné divize – je na čem pracovat, protože my vidíme dopravu jinak. :)

Bez kterých znalostí a schopností to u nás nepůjde:

  • umíte pracovat v Javascriptu (včetně objektového programování),
  • relační databáze jako např. MySQL a PostgreSQL vám nejsou cizí,
  • máte dobrou znalost HTML a CSS.

Potěší nás, když budete mít zkušenost s:

  • Technologiemi React, Google Closure, Node.js nebo CoffeeScript,
  • tvorbou single-page aplikací (SPA),
  • návrhy v UI designu, principy responsivního designu,
  • verzovacími systémy (GIT).

Budeme se na Vás těšit.

Ke svému životopisu nám přidejte také motivační dopis, abychom se dozvěděli, proč se chcete této práci věnovat.

Budeme se na Vás těšit!

Kontaktuje nás

Personalistka: Jana Mazálková
E-mail: jana.mazalkova@cdv.cz
Telefon: 541 641 766

Benefity pro naše zaměstnance
HR benefity

pružná pracovní doba
(10:00 - 14:00 pevná část)
5 týdnů
dovolené
penzijní pojištění
životní pojištění
stáže, školení,
konference

stravenkový paušál
(máme i jídelnu)
Multisport karta
zvýhodněné
mobilní tarify
příspěvek na volnočasové
aktivity