Úvodní strana  »  O nás  »  Kariéra  »  Javascript programátor

Javascript programátor

Pro posílení vývojového týmu hledáme kolegu na pozici programátora webových aplikací.

Náplň práce

  • vývoj interního informačního systému (intranet)
  • vývoj modulů a příp. dalších podpůrných aplikací založených na platformě webového prohlížeče
  • časem možnost samostatných projektů pro výzkumné divize (GIS, laboratoře, …)

Požadujeme:

  • zájem o programování v Javascriptu
  • znalost objektového programování (např. z PHP, Ruby, …)
  • znalost relačních databází (MySql, PostgreSql)
  • znalost HTML, CSS

Výhodou zkušenosti s:

  • javascriptovými technologiemi - React, Google Closure, Node.js, Coffeescript
  • tvorbou webových aplikací/stránek
  • návrhem UI, principy responsivního designu
  • verzovacími systémy - git

Nabízíme:

  • zajímavou práci s nejmodernějšími technologiemi
  • samostatná práce v malém týmu lidí
  • školení a vzdělávací kurzy
  • zajímavé finanční ohodnocení a firemní benefity
  • zázemí stabilní výzkumné organizace
  • práce v Brně na plný úvazek

Kontakt: Tomáš Režňák
E-mail: tomas.reznak@cdv.cz
Telefon: 541 641 767