Úvodní strana  »  O nás  »  Kariéra  »  Samostatný pracovník správního úseku

Tato pracovní nabídka již není aktivní. Můžete si však prohlédnout pracovní pozice, které aktuálně obsazujeme.

Samostatný pracovník správního úseku

  • činnosti související se správou a údržbou movitého i nemovitého majetku
  • správa a údržba vozového parku
  • příprava podkladů pro výběrová řízení na dodavatele a jejich vyhodnocování
  • komunikace s dodavateli služeb (úklid, energie, telefony, pojistné smlouvy aj.), správa dodavatelských smluv

Do malého týmu hledáme schopného, manuálně zručného a spolehlivého kolegu nebo kolegyni na pozici pracovníka/ce správního úseku. Nabízíme možnost seberealizace v moderním prostředí výzkumné organizace.

Jaká bude Vaše náplň práce:

  • denní práce na PC
  • agenda BOZP a PO

Jaké požadavky na Vás máme:

  • min. SŠ vzdělání (technický směr výhodou)
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
  • výborné komunikační a organizační dovednosti
  • spolehlivost, samostatnost, flexibilita
  • zkušenosti s prací na podobné pozici velkou výhodou

Na co se u nás můžete těšit:

  • moderní a přátelské pracovní prostředí
  • pružná pracovní doba
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • plně hrazená Multisport karta (vstupy na vybraná sportoviště a wellness zdarma)
  • dotované stravování v místě pracoviště
  • pravidelné příspěvky na kulturní a sportovní akce
  • podpora dalšího vzdělávání
  • zázemí stabilní výzkumné organizace

K životopisu prosím přidejte i motivační dopis a souhlas se zpracováním osobních údajů.

Pokud během následujících 3 týdnů neobdržíte žádnou zpětnou vazbu na Váš životopis, dali jsme přednost uchazeči, který lépe odpovídal našim požadavkům.

Místo výkonu práce: Líšeňská 33a, Brno

Kontaktuje nás

Personalistka: Jana Mazálková

životní pojištění
stáže, školení,
konference