Úvodní strana  »  O nás  »  Kariéra  »  Specialistka/specialista transferu technologií

Specialistka/specialista transferu technologií

Do mladého a dynamického týmu Centra transferu technologií hledáme přátelskou, aktivní a komunikativní posilu na pozici specialistky či specialisty transferu technologií. Hlavní náplní Vaší práce bude komercializace duševního vlastnictví a prodej unikátních služeb z portfolia naší výzkumné organizace. Nabízíme možnost seberealizace, osobního růstu a tvůrčí spolupráce v moderním prostředí veřejné výzkumné instituce.

Jaká bude Vaše náplň práce:

  • komunikace s aplikační sférou, identifikace jejích potřeb a hledání možných řešení s využitím portfolia činností CDV,
  • tvorba komercializačních strategií pro výsledky výzkumu v CDV,
  • aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí – rozšiřování portfolia zákazníků v ČR i v zahraničí, prezentace produktů a unikátních služeb CDV,
  • vymezování okruhů perspektivních výzkumných a komercializačních aktivit na základě průzkumu trhu,
  • spoluúčast na organizaci a zajištění podpůrných marketingových aktivit,
  • účast na veletrzích, seminářích, workshopech a konferencích pořádaných partnery,
  • zajišťování agendy spojené s komercializací a její koordinace s ostatními organizačními složkami instituce,
  • kompletace a správa dokumentů týkajících se jednotlivých případů komercializace.

Jaké požadavky na Vás máme:

  • komunikační a obchodní dovednosti,
  • proaktivní přístup, samostatnost,
  • rozhodnost, schopnost přijmout zodpovědnost a hledat alternativní řešení,
  • vnitřní motivace dosahovat stanovených cílů, odolnost vůči dílčím neúspěchům,
  • řidičský průkaz skupiny B, ochota cestovat,
  • znalost anglického jazyka na úrovni B2, další světový jazyk výhodou.

Výhodou je, pokud máte:

  • zkušenosti s procesy převodu duševního vlastnictví na trh (převod práv, licencování, zakládání spin-off společností),
  • předchozí zkušenosti s prodejem produktů či služeb s vysokou přidanou hodnotou pro zákazníka (Value-Based Selling).

Na co se u nás můžete těšit:

  • odborné vedení a osobní rozvoj,
  • pružná pracovní doba,
  • příjemné prostředí kooperujícího pracovního týmu,
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění,
  • 5 týdnů dovolené,
  • plně hrazená Multisport karta (vstupy na vybraná sportoviště a wellness zdarma),
  • dotované stravování v místě pracoviště,
  • pravidelné příspěvky na kulturní a sportovní akce,
  • podpora dalšího vzdělávání,
  • zázemí stabilní výzkumné organizace.

K životopisu prosím přidejte i motivační dopis a souhlas se zpracováním osobních údajů.

Pokud během následujících 3 týdnů neobdržíte žádnou zpětnou vazbu na Váš životopis, dali jsme přednost uchazeči, který lépe odpovídal našim požadavkům.

Místo výkonu práce: Líšeňská 33a, Brno

Kontakt: Jana Mazálková
E-mail: jana.mazalkova@cdv.cz
Telefon: 541 641 766