Úvodní strana  »  O nás  »  Kariéra  »  Technik pro akreditované laboratoře dopravní infrastruktury

Technik pro akreditované laboratoře dopravní infrastruktury

Do našeho týmu hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici technického pracovníka pro akreditovanou laboratoř dopravní infrastruktury (LDI). Nabízíme možnost seberealizace, osobního růstu a tvůrčí spolupráci v moderním prostředí výzkumné organizace.

Jaká bude Vaše náplň práce:

  • příprava, realizace a vyhodnocení laboratorních zkoušek
  • práce v kanceláři, laboratoři i terénu
  • podílení se na výzkumných projektech a komerčních zakázkách v oblasti dopravních staveb
  • ovládání přístrojového vybavení, normalizovaných zkušebních postupů LDI a diagnostických metod
  • zapojení se do akreditovaného režimu LDI

Jaké požadavky na Vás máme:

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického směru (zaměření na stavební materiály nebo konstrukce a dopravní stavby výhodou)
  • zájem o problematiku a proaktivní přístup
  • ochotu rozvíjet se v oblasti nových zkušebních metod a postupů
  • flexibilita

Na co se u nás můžete těšit:

  • odborné vedení a osobní rozvoj
  • pružná pracovní doba
  • příjemné prostředí kooperujícího pracovního týmu
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • plně hrazená Multisport karta (vstupy na vybraná sportoviště a wellness zdarma)
  • dotované stravování v místě pracoviště
  • pravidelné příspěvky na kulturní a sportovní akce
  • podpora dalšího vzdělávání
  • zázemí stabilní výzkumné organizace

K životopisu prosím přidejte i motivační dopis a souhlas se zpracováním osobních údajů.

Pokud během následujících 3 týdnů neobdržíte žádnou zpětnou vazbu na Váš životopis, dali jsme přednost uchazeči, který lépe odpovídal našim požadavkům.

Místo výkonu práce: Líšeňská 33a, Brno

Kontakt: Jana Mazálková
E-mail: jana.mazalkova@cdv.cz
Telefon: 541 641 766