Úvodní strana  »  O nás  »  Kariéra  »  Všeobecná/ý účetní

Tato pracovní nabídka již není aktivní. Můžete si však prohlédnout pracovní pozice, které aktuálně obsazujeme.

Všeobecná/ý účetní

  • Evidence a účtování faktur tuzemských a zahraničních, poskytnutých záloh, hlídání splatností a příprava k proplacení těchto faktur, hlídání splátkových kalendářů,
  • příprava podkladů pro silniční daň,
  • měsíční rozúčtování spotřeby PHM,
  • vyúčtování, kontrola a zaúčtování cestovních příkazů domácích i zahraničních,
  • měsíční a roční inventury účtů,
  • spolupráce při zpracování podkladů pro audity, kontroly aj.

Do našeho týmu hledáme přátelskou a flexibilní posilu, která se bude podílet na zajištění ekonomických činností.

Jaká bude Vaše náplň práce?

Požadavky, které na Vás máme:

  • Min. SŠ vzdělání,
  • minimálně 2 roky praxe na stejné pozici,
  • znalost účetnictví a příslušných předpisů,
  • základní znalost AJ (min. úroveň A2)
  • dobrá znalost MS Office

Na co se u nás můžete těšit:

  • Práce v malém přátelském kolektivu,
  • možnost dalšího vzdělávání,
  • pružná pracovní doba (10:00 - 14:00 pevná část)
  • 5 týdnů dovolené
  • MultiSport karta plně hrazená zaměstnavatelem,
  • příspěvek na penzijní pojištění, životní pojištění apod.,
  • příspěvky na kulturní a sportovní akce.

Pozice je vhodná také pro osoby s postižením pohybového aparátu.

K životopisu prosím přidejte i motivační dopis a souhlas se zpracováním osobních údajů.

Pokud během následujících 3 týdnů neobdržíte žádnou zpětnou vazbu na Váš životopis, dali jsme přednost uchazeči, který lépe odpovídal našim požadavkům.

Kontaktuje nás

Personalistka: Jana Mazálková

životní pojištění
stáže, školení,
konference