Úvodní strana  »  O nás  »  Kariéra  »  Výzkumník/ce pro autonomní vozidla

Výzkumník/ce pro autonomní vozidla

V průběhu posledních let dochází k nárůstu aktivit na poli vývoje takzvaných autonomních vozidel. Je Vám toto téma blízké? Pak čtěte dál. Nabízíme Vám jedinečnou možnost se podílet na výzkumu obnášejícím testování a pilotní nasazení autonomních vozidel v České republice.

  Pozice vhodná pro absolventy    Brno

Co Vás čeká za práci?

  • Spolu s kolegy budete testovat asistenční systémy vozidel, autonomní a dálkově řízená vozidla, k testování využijete i pohyblivý simulátor,
  • vytvářet návrhy, realizovat a vyhodnocovat experimenty (dotazníky, skupinové diskuze, rozhovory s lidmi atd.),
  • zpracovávat získaná data a interpretovat je,
  • nemine Vás psaní odborných článků, ale my Vám s tím pomůžeme – stačí nám, že budete stejně zapálený/á jako jsme my.

Bez kterých znalostí a schopností to u nás nepůjde:

  • VŠ vzdělání (stačí nám Bc. – ideálně humanitní zaměření),
  • angličtinu budete využívat na denní bázi,
  • jste zvyklý/á využívat pro práci MS Excel a ostatní nástroje MS Office,
  • analytické myšlení je Vám blízké,
  • máte kuráž se s námi pustit do výzkumu autonomní vozidla versus lidský faktor :).

Co nás potěší, když budete ovládat/mít:

  • Aktivní řidič/ka – průkaz sk. B – jezdíme si pro data do terénu,
  • zkušenosti ze zahraničí.

Pozice je vhodná i pro osoby s hendikepem pohybového aparátu.

Ke svému životopisu nám přidejte také motivační dopis, abychom se dozvěděli, proč se chcete této práci věnovat.

Budeme se na Vás těšit!

HR benefity

Benefity pro naše zaměstnance

pružná pracovní doba
(10:00 - 14:00 pevná část)
5 týdnů
dovolené
penzijní pojištění
životní pojištění
vzdělávání
(stáže, školení, konference)

stravenkový paušál
(máme i jídelnu)
Multisport karta
(100% placená)
zvýhodněné
mobilní tarify
možnost zkráceného
úvazku

Kontaktuje nás

Personalistka: Jana Mazálková
E-mail: jana.mazalkova@cdv.cz
Telefon: 541 641 766