Úvodní strana  »  O nás  »  Kariéra  »  Výzkumný pracovník – dopravní inženýr

Tato pracovní nabídka již není aktivní. Můžete si však prohlédnout pracovní pozice, které aktuálně obsazujeme.

Výzkumný pracovník – dopravní inženýr

  • řešení problematiky dopravního inženýrství (dopravní průzkumy, kapacity atd.),
  • řešení problematiky dopravních staveb – studie, dopravně - bezpečnostní posouzení,
  • práce na výzkumných i zahraničních projektech, smluvních zakázkách,
  • práce v kanceláři i v terénu,
  • vývojové aktivity,
  • prezentační aktivity,
  • práce v Brně na plný úvazek

Pro oddělení: dopravních průzkumů a navrhování pozemních komunikací

Náplň práce:

Požadavky:

  • min. VŠ vzdělání technického směru (magisterské studium), nejlépe dopravní inženýrství/stavební inženýrství – dopravní stavby (vhodné i pro absolventy),
  • zodpovědnost, samostatnost, schopnost práce v týmu, dobré komunikační schopnosti, kreativita,
  • znalost práce na PC (AUTOCAD, MS Office – word, excel, statistický SW výhodou (např. SPSS), PHP výhodou, aj.),
  • zájem o práci v oblasti výzkumu a vývoje se zaměřením na dopravu,
  • předchozí zkušenosti v dané oblasti jsou vítány,
  • znalost anglického jazyka, další jazyk výhodou,
  • řidičské oprávnění skupiny B,
  • nástup nutný březen/duben 2017

Nabízíme:

  • možnost zajímavého finanční ohodnocení,
  • pružná pracovní doba,
  • 5 týdnů dovolené,
  • dotované stravování v místě pracoviště,
  • sociální fond (příspěvek na důchodové pojištění, životní pojištění apod.),
  • Multisport karta hrazená v plné výši,
  • možnost sebevzdělávání (školení, vzdělávací kurzy, stáže apod.),

Vaše nabídky obsahující životopis, reference a motivační dopis můžete posílat na email: jana.mazalkova@cdv.cz.

Pokud neobdržíte zpětnou vazbu na Váš životopis do tří týdnů od jeho odeslání, nepostoupili jste ve výběrovém řízení do dalšího kola.

Pracoviště: Brno, Líšeňská 33a

Zájemci budou po telefonickém hovoru vyzváni k pohovoru v místě pracoviště.

Kontaktuje nás

Personalistka: Jana Mazálková

životní pojištění
stáže, školení,
konference