Úvodní strana  »  O nás  »  Kariéra  »  Výzkumný pracovník pro oblast hloubkové analýzy dopravních nehod

Tato pracovní nabídka již není aktivní. Můžete si však prohlédnout pracovní pozice, které aktuálně obsazujeme.

Výzkumný pracovník pro oblast hloubkové analýzy dopravních nehod

  • rozhovory s účastníky dopravní nehody přímo na místě
  • první psychologická pomoc účastníkům nehody
  • zpracování získaných dat a jejich zápis do databáze
  • práce na projektech v nepravidelném provozu, dvanáctihodinové směny (denní i noční, 2 víkendy v měsíci)
  • práce v terénu na místech dopravních nehod i v kanceláři
  • řešení problematiky dopravních nehod z pohledu lidského činitele
  • publikační činnost

Do našeho týmu hledáme přátelskou, komunikativní a flexibilní posilu na pozici výzkumný pracovník/výzkumná pracovnice pro oblast hloubkové analýzy dopravních nehod. Nabízíme možnost seberealizace, osobního růstu a tvůrčí spolupráce v moderním prostředí výzkumné organizace.

Jaká bude Vaše náplň práce:

Jaké požadavky na Vás máme:

  • VŠ vzdělání, pozice vhodná i pro absolventa (praxe výhodou)
  • kurz první psychologické pomoci nebo krizové intervence výhodou
  • dobré komunikační schopnosti, zodpovědnost, samostatnost, schopnost práce v týmu, kreativita, psychická odolnost
  • zájem o techniku výhodou
  • zájem o práci v oblasti výzkumu a vývoje se zaměřením na dopravu
  • znalost anglického jazyka
  • řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič)
  • práce na PC – MS Office

Výhodou bude, když budete mít:

  • statistický SW (např. SPSS)
  • další cizí jazyk

Na co se u nás můžete těšit:

  • pružná pracovní doba a možnost občasné práce z domova
  • příjemné prostředí kooperujícího pracovního týmu
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • plně hrazená Multisport karta (vstupy na vybraná sportoviště a wellness zdarma)
  • dotované stravování v místě pracoviště
  • pravidelné příspěvky na kulturní a sportovní akce
  • podpora dalšího vzdělávání
  • zázemí stabilní výzkumné organizace

K životopisu prosím přidejte i motivační dopis a souhlas se zpracováním osobních údajů.

Pokud během následujících 3 týdnů neobdržíte žádnou zpětnou vazbu na Váš životopis, dali jsme přednost uchazeči, který lépe odpovídal našim požadavkům.

Místo výkonu práce: Líšeňská 33a, Brno

Kontaktuje nás

Personalistka: Jana Mazálková

životní pojištění
stáže, školení,
konference