Úvodní strana  »  Novinky  »  Přejeme kolegyním krásný Den učitelů

Přejeme kolegyním krásný Den učitelů

Prevence dopravních nehod. To je hlavní důvod, proč se naše kolegyně z výzkumných divizí věnují i vzdělávání pedagogů, dětí, žáků a studentů v dopravní výchově.

Jen v minulém roce vedly dopravní výchovu ve 402 třídách na 48 brněnských školách. Při nich spolupracovaly s téměř 400 pedagogy. Jejich praktickou výuku na vycházkách i dopravních hřištích absolvovalo téměř 9 500 dětí. Díky tomu se budou i v hustém dopravním provozu chovat pozorněji a tím i bezpečněji.

V minulosti také školily pedagogy, jak správně vést dopravní výchovu.

Jsou autorkami Metodiky dopravní výchovy pro mateřské školy, Metodiky dopravní výchovy pro školní družiny a mimoškolní zařízení a Výukového materiálu dopravní výchovy prostřední školy.

Srdečně děkujeme Aleně Daňkové, Dagmar Pospíšilové, Sandře Doležalové, Ivaně Bušinové a Ivě Provalilové za jejich práci.

Děti v dopravě_1
Děti v dopravě_2
Děti v dopravě_3
Děti v dopravě_4
Děti v dopravě_5
Děti v dopravě_6

Navštivte náš web detivdoprave.cz.
Tyto stránky byly zřízeny pro rodiče a pro instituce věnující se výchově a vzdělávání dětí. Najdete zde, jak své dítě nejlépe chránit před dopravními nehodami a jak jej hravou formou vychovávat a vzdělávat k ochraně svého zdraví v různých dopravních situacích.