Úvodní strana  »  Novinky  »  Jsme hrdými držiteli HR Award

Jsme hrdými držiteli HR Award

Dne 6. září 2021 byla Centru dopravního výzkumu udělena cena HR Excellence in Research. Získání této ceny udělované Evropskou komisí je známkou kvality v péči o lidské zdroje.

Znamená to však také závazek pro pokračující rozvoj a vytváření příznivých podmínek pro naše pracovníky. Naše instituce tak postoupila od zjištění zpětné vazby od zaměstnanců, co by se na CDV mělo změnit, přes vytvoření analýzy a následného plánu až do nynější implementační fáze projektu. V Jejím průběhu budou postupně realizovány jednotlivé kroky akčního plánu, který lze najít na webových stránkách pod záložkou HR Award.

A jaké změny nás během implementace čekají? Například organizace jazykových kurzů, podpora zaměstnanců a zaměstnankyň po návratu z rodičovské dovolené, vylepšení procesu adaptace nových zaměstnanců. Z externích činností půjde o využívání náborových videí a užší spolupráci s vysokými školami.

Po dvou letech od udělení ceny bude provedeno hodnocení, zda se nám podařilo dosáhnout všech cílů a posléze bude naše organizace hodnocena každé tři roky.

Více o informací o přínosu projektu naleznete zde.